HTplus

HTplus - єдина у своєму роді комплектна система труб та фітингів для внутрішньої каналізації, вироблених діаметрами від 32 (білого кольору), 40 до 160 мм (сірого кольору). Своєю винятковістю система зобов'язана вдосконаленою рецептурою, яка об'єднує поліпропілен і натуральні мінеральні компоненти, що в ефекті дає значне зниження емісії шуму (навіть до 21 дБ) і дуже високу стійкість до впливу агресивних хімічних засобів і стічних вод з високою температурою. Унікальним і патентованим рішенням є сантиметрова шкала, надрукована безпосередньо на трубі, що забезпечує чіткий і точний монтаж.

Сертифікат Прайс

KG-ПВХ

KG - система труб та фітингів для зовнішньої каналізації, вироблених з непластифікованого полівінілхлориду ( PVC -U) оранжево -коричневого кольору, діаметрами від 110 до 500 мм. Виробляються труби 3-х класів окружний жорсткості: SN2 , SN4 , SN8 , а також зі стінками двох видів - зі спіненим внтурішні шаром або литої ( монолітної ) стінкою.Сертифікат Прайс

Magnacor

Magnacor - система зовнішньої каналізації з двошаровою структурою стінок - внутрішньої - гладкою і зовнішньої - гофрованої , вироблена з поліпропілену коричнево- червоного і чорного кольору. Програма виробництва включає труби і фітинги діаметрами від 200 до 600 мм.
Сертифікат Прайс

Skolan dB

Skolan dB - оригінальна система звуконепроникних труб , призначена для застосування всередині будівель. Виробляється з поліпропілену , посиленого мінеральним волокном, яке дає дуже високий ступінь звукоізоляції. Ця система складається з труб декількох розмірів довжини і широкого асортименту фітингів, діаметрами від 50 до 200 мм.
Прайс

SC колодязі

SC - система колодязів, вироблених з синтетичних матеріалів , що складається з трьох частин: камери, підйомної труби і люка з телескопічною трубою і чавунним отвором . Виробляються підйомні труби трьох діаметрів : гладкі 400 мм , а також гофровані 340 мм і 453 мм .
Прайс

Поліетиленові труби

ПЕ - поліетиленові труби для систем під тиском , вироблені діаметрами від 20 до 90 мм, в мотках 100 і 200 метрів. Труби діаметром 90 мм виробляються також в штангах по 12 м . Використовуються для питної води.
Прайс

Дренаж

Дренаж - система дренажних гофрованих труб з ПВХ, вироблених діаметрами 50, 80 і 100 мм. Кожен з цих діаметрів доступний також в ізоляції ( геотекстильний матеріал). До складу системи входять також відстійні колодязі , виготовлені на основі гофрованої труби .
Прайс

Каталоги

Листівка "Колодязі" SCДетальніше

Зовнішня каналізація KG- ПВХДетальніше

Каталог системи зовнішньої каналізації PP Magnacor


Детальніше

Листівка "Дренаж"Детальніше

Внутрішня низькошумова каналізція
НТplus


Детальніше

Каталог колодязів системи SCДетальніше